Vyrábíme a renovujeme vchodové dveře a interiérové dveře včetně hranolových a obložkových zárubní, nebo včetně dveří do oblouku pro výrobu vchodových dveří používáme lepený hranol, který je pevnější a masivnější konstrukce. Dveře jsou osazeny fabkovým zámkem, nebo na přání zákazníka trojcesným zámkem, který zamyká ve třech bodech. Práh dřevěný nebo hliníkový oba prahy přerušení tepelného mostu.

Vzhled dveří si zákazník může vybrat podle vlastního vkusu. To samé platí i o zárubních, které mohou být hranolové nebo obložkové. Konstrukce dveří se spojuje klasickým způsobem, spoje jsou lepeny lepidly PUR. V luxusním provedení jsou interiérové  dveře osazovány bezfalcovým kováním, které je nenápadné a elegantní.

Vchodové dveře

Pro výrobu vchodových dveří používáme lepený hranol, který je pevnější a masivnější konstrukce zároveň zabraňuje kroucení dveří. Výplně dveří jsou zateplené pur výplní. Skleněné výplně dvojsklo a trojsklo v kombinaci ornamentálních sklem.

Vnitřní dveře

Vnitřní dveře a zárubně vyrábíme z masivního materiálu. Zárubně jsou osazeny vnitřním těsněním proti plechem pro zavírání křídla a panty. Dveřní křídlo o tloušce 44 mm je osazeno vnitřními zámky a panty. Vrchní kování není součástí dodávky, ale na přání zákazníka dodáme vybraný typ a namontujeme.

Dveře do dílny nebo méně náročný vchod

Jsou stejné konstrukce jako dveře interiérové. Cenově méně náročné než vchodové. Dražší než interiérové +/- 30 % – 40 % z ceny interiérových dveří.

Image 0